Contact

FTE Academy

Power BI Business Analist

Power BI Business Analist

Heb je al wat ervaring opgedaan met Power BI of heb je een Power BI basistraining gevolgd? Dan is de Power BI Business Analist training wellicht geschikt voor jou. Na het volgen van deze training, kan je na deze twee dagen zelfstandig aan de slag met datavisualisaties.

Wat levert deze training jou op?

Datavrijheid, het maakt niet uit welke databron, met behulp van Power BI ben je in staat sneller en gemakkelijker dashboards en rapportages te maken. Het werken met dashboards en rapportages wordt vanzelfsprekend voor jou en jouw collega’s, dankzij de deelfunctionaliteiten van Power BI. Gedurende de training leren we jou hoe e.e.a. werkt, waar de valkuilen liggen binnen het visualisatieproces, maar vooral delen we de belangrijkste tips in het werken met deze tooling.

Wat ga je doen?

Tijdens de training komende volgende onderwerpen aan bod:

  • Het verzamelen, binnenhalen en verbinden van data.
  • Hoe maak ik een gegevensmodel (leggen van relaties)?
  • Hoe transformeer en schoon je de gegevens op?
  • Hoe maak ik visualisaties zoals grafieken, tabellen en diagrammen?
  • Hoe verzamel ik visualisaties in rapporten en hoe kan ik dat delen?
  • Wat is DAX?
  • Hoe kan ik door middel van DAX-kolommen en metingen toevoegen?
  • Hoe deel je rapporten met anderen?

Wie wordt jouw trainer?

Deze training wordt verzorgd door Nely Meijer, Senior Data Consultant bij FTE Groep. We zorgen voor een combinatie van kennis en ervaring, welke aansluit bij de behoeften van de deelnemers.

Even praktisch

Uiteraard wil je ook de praktische kant weten van deze training. De kosten voor deze training worden in overleg vastgesteld, zodat we eerst kunnen afstemmen welke training het beste past bij jouw persoonlijke situatie. Wil je de training samen met je team of collega’s op een datum en locatie naar keuze volgen? Dan kan het programma worden aangepast aan jouw persoonlijke wensen. Interesse? Neem contact op.

  • Start training: in overleg.
  • Aantal dagen training: 2
  • Trainingstijden: 10:00 tot 16:30 uur.
  • Eigen laptop meenemen.
  • Studiemateriaal ontvang je tijdens de training.
  • De groep bestaat uit maximaal 10 personen.

Meer informatie?

Heb je meer collega’s die ook de Data Literacy training willen volgen? Neem contact op met Mitchel. Hij kan je alles vertellen over de Incompany training. Als je de training met je collega’s volgt, dan kun je nog meer bereiken!